Чи можу я носити в сумці колючо-ріжучі предмети, а в разі нападу на мене скористатися ними?

Чи можете, але в межах необхідної оборони (ст. 37 КК РФ). Варто було б уточнити які саме предмети. Навіть якби Ви написали ніж, варто було б уточнити який і для чого Ви носили (при відповіді на таке питання вже точно не варто відповідати правоохоронним органам, що стосовно громадян, навіть тих які хотіли завдати шкоди Вам. Оскільки це свідчило про Ваш намір його використовувати). Все залежить, звичайно, від конкретного випадку. В цілому за правилами, наприклад, того ж самого Московського метрополітену з колючо-ріжучими предметами не дозволяється перебування в метрополітені. Такі правила існують у багатьох громадських місцях. І представники правоохоронних органів, якщо знайдуть можуть поцікавитися навіщо вони Вам? І як би не вийшло, що за рахунок Вас Якщо ж Вас цікавить, що буде якщо Ви вб’єте нападника, то Ви тим самим перевищите їх, в такому випадку треба буде доводити, що в іншому випадку Ви простозагинули від нападника, і Ви говорите він був в два (три) рази більше мене, наприклад, здоровенний мужик під 150 кг вагою і ростом 210 см, наприклад, суд у принципі таке врахувати повинен при розгляді справи. Але це досить рідкісні випадки, як показує практика. Але знову таки повторюся, все залежить від конкретного випадку.

Якщо ж немає з юридичної точки зору, то не можу не сказати про таку річ, як використання практичне. Чи вмієте Ви користуватися даними предметами настільки, щоб нападник “передумав” вчиняти щодо Вас протиправні діяння? Справа ще в тому, що тут теж потрібні навички щоб нападник не зміг Вашими ж колючо-ріжучими предметами вчинити будь-яку протиправне діяння.

Думки користувачів інтернету




ЩЕ ПОЧИТАТИ